Producent folii i opakowań foliowych
Producent folii i opakowań foliowych
Producent folii i opakowań foliowych

           Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w produkcji folii i opakowań foliowych znamy oczekiwania klientów poszukujących mocnych, wydajnych i wygodnych w użyciu folii w korzystnych cenach. Produkujemy opakowania na potrzeby małych, lokalnych firm, przedsiębiorstw działających na terenie całego kraju, a nawet podmiotów międzynarodowych. Naszymi odbiorcami są zarówno niewielkie sklepiki i piekarnie, jak również rozmaite sklepy internetowe, hurtownie, producenci żywności, sieci sklepów z elektroniką i nie tylko. Sprzedajemy nasze wyroby także osobom indywidualnym i organizacjom.

            Z doświadczenia wiemy, że wielu klientów po raz pierwszy kupujących folię lub opakowania foliowe zwraca uwagę głównie na ich wymiary oraz cenę. Tymczasem odpowiedni dobór grubości folii i użytych do jej produkcji surowców oraz technologii ma bezpośredni wpływ na jakość i właściwości opakowań foliowych. Warto zauważyć, że niskiej jakości folia pakowna ma tendencję do darcia się i pękania pod wpływem zbyt silnego naprężenia. W efekcie pakowanie wymaga zużycia większych ilości folii i czasu, co pociąga za sobą wyższe nakłady finansowe. Pozorna oszczędność okazuje się wówczas marnowaniem pieniędzy. Z drugiej strony w wielu przypadkach do pakowania określonych przedmiotów całkowicie wystarczające okazuje się użycie tańszych folii, o mniej wymagających parametrach. Kluczem jest więc dobranie optymalnej folii do konkretnego zastosowania. Może pomóc w tym doświadczony producent, któremu zależy na zadowolonym kliencie.

            Zapewniamy realizację pojedynczych zleceń, jak również długookresową współpracę. Posiadamy liczne grono stałych klientów, którzy regularnie zaopatrują się u nas w różnego rodzaju folie i opakowania. Większe zamówienia oraz długa współpraca oznaczają ponadto możliwość negocjacji jeszcze korzystniejszych cen. Swoim kontrahentom gwarantujemy niezmiernie wysoką jakość wszystkich produktów oraz terminowość dostaw.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl