Opakowania ozdobne
Opakowania ozdobne
Opakowania ozdobne

Wśród wielu rodzajów opakowań produkowanych przez firmę Foliks znajdują się też wysokiej jakości opakowania ozdobne. To zwłaszcza opakowania wytwarzane na bazie folii polipropylenowej, która charakteryzuje się niską gęstością, bardzo przyjemnym dla oka wyglądem, a także wytrzymałością i elastycznością. Z tego rodzaju folii powstają opakowania najwyższej jakości, idealnie nadające się do efektownego pakowania prezentów, ubrań, kwiatów, dokumentów, artykułów papierniczych i wielu innych rzeczy.

            Dzięki ogromnym możliwościom zapewnianym przez współczesną technologię produkcyjną opakowania ozdobne posiadają niezwykle szerokie zastosowanie. Właśnie dlatego oferta naszej firmy cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony podmiotów rynkowych prowadzących działalność w różnych branżach i na różną skalę. Obsługujemy zarówno małe kwiaciarnie, jak i hurtownie zabawek, duże sieci sklepów czy firmy o zasięgu ponadnarodowym.

            Dostępne u nas opakowania ozdobne nie tylko estetycznie się prezentują, ale przede wszystkim doskonale spełniają swoją zasadniczą rolę. Bardzo dobrze zabezpieczają rozmaite przedmioty przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak zabrudzenia, woda czy uszkodzenia mechaniczne.

            Warto pamiętać, że wygląd opakowania jest elementem, który w duży, stopniu wpływa na postrzeganie określonego produktu. Łatwiej zatem przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta, jeśli nasz towar będzie ładnie prezentować się na ekspozycji czy sklepowej półce. Nasi projektanci posiadają bogate doświadczenie w przygotowywaniu solidnych i dobrze wyglądających opakowań foliowych. Jesteśmy otwarci także na nietypowe zlecenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl