Opakowania foliowe
Opakowania foliowe
Opakowania foliowe

Jesteśmy profesjonalnym producentem opakowań foliowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, a podstawowym celem naszej firmy jest pełne zadowolenie każdego odbiorcy, bez względu na to, czy współpracujemy z małym kioskiem, czy międzynarodowym przedsiębiorstwem. Oferta przedsiębiorstwa Foliks jest bardzo rozległa. Znajdują się w niej zróżnicowane opakowania z folii PP i PE, w tym opakowania zbiorcze i jednostkowe.

            Opakowania foliowe wyjątkowo skutecznie chronią towar przed zniszczeniem na skutek zabrudzeni i zawilgocenia, a także działaniem wielu substancji chemicznych. Są elastyczne, wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w przechowywaniu i tanie. Ponadto posiadają pożądane właściwości elektroizolacyjne i odporność na niskie temperatury. Bez problemu można umieszczać na nich nadruki informacyjne lub reklamowe. Oferowane przez nas materiały spełniają rygorystyczne wymagania, jakie muszą spełniać opakowania dopuszczone do kontaktu z żywnością.

            Opakowania foliowe Foliks mają wielorakie zastosowanie. Są niezastąpione przy produkcji i sprzedaży żywności, w przemyśle elektronicznym i chemicznym, w rolnictwie czy w branży budowlanej

. W zależności od potrzeb klientów zapewniamy opakowania produkowane z polietylenu o określonych parametrach. Mowa zwłaszcza o gęstości materiału, która z kolei determinuje pożądaną grubość, wytrzymałość i przezroczystość opakowań.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl