Folia do pakowania
Folia do pakowania
Folia do pakowania

Foliks to sprawdzony dostawca rozmaitych folii do pakowania. W bogatej ofercie firmy można znaleźć m.in. wysokiej jakości folię stretch. Folia stretch z uwagi na swoje zalety jest bardzo popularnym materiałem do pakowania, wykorzystywanym w sklepach wysyłkowych, magazynach, przedsiębiorstwach produkcyjnych i domach w praktycznie każdym kraju. Jest produkowana z najwyższej jakości surowców i przy zastosowaniu ciągle doskonalonych technologii.

            Folia stretch wyróżnia się nieprzeciętną wytrzymałością. Jest rozciągliwa, cechuje się lepszą odpornością na zerwania i przebicia. Bez problemu przykleja się sama do siebie, co zapewnia łatwe zabezpieczenie pakowanych rzeczy. Nie przykleja się jednak do przedmiotów, nie zostawia na nich żadnych śladów. Folia świetnie nadaje się do pakowania zarówno przy pomocy specjalistycznych maszyn mechanicznych, prostych owijarek ręcznych i do ręcznego zabezpieczania różnego rodzaju przedmiotów.

            Wysokiej jakości folia do pakowania nie drze się podczas normalnej pracy z nią. Zapewnia to bardzo małe straty materiału, a więc obniża koszty pakowania, magazynowania i transportu. Przy pomocy folii stretch można zabezpieczać zarówno niewielkie przedmioty, jak i duże towary, na przykład umieszczane na paletach. Mogą to być rzeczy o dowolnym kształcie, nawet nietypowym. Folia świetnie zabezpiecza przed wilgocią i zabrudzeniami, a w pewnym stopniu także przed uszkodzeniami mechanicznymi.

            Firma posiada w ofercie również inne rodzaje wysokiej jakości folii służących do pakowania rozmaitych przedmiotów. To m.in. folia celofanowa, bardzo dobrze nadająca się do pakowania drobnych upominków, ozdób albo kwiatów.

            Oferujemy też niezastąpioną czarną folię pakową. W odróżnieniu od bezbarwnej folii stretch, nie jest ona przezroczysta i pozwala zamaskować pakowany przedmiot, karton czy pudełko. Czarna folia na ogół okazuje się lepszym rozwiązaniem niż szary papier, od którego jest tańsza, bardziej wytrzymała i bardziej elastyczna. Bez porównania lepiej zabezpiecza też przedmioty przed działaniem wilgoci. Kolejnym atutem jest duża wydajność z rolki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl