Opakowania ozdobne

Wśród wielu rodzajów opakowań produkowanych przez firmę Foliks znajdują się też wysokiej jakości opakowania ozdobne. To zwłaszcza opakowania wytwarzane na bazie folii polipropylenowej, która charakteryzuje się niską gęstością, bardzo przyjemnym dla oka wyglądem, a także wytrzymałością i elastycznością.

czytaj całość »
Opakowania foliowe

Jesteśmy profesjonalnym producentem opakowań foliowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, a podstawowym celem naszej firmy jest pełne zadowolenie każdego odbiorcy, bez względu na to, czy współpracujemy z małym kioskiem, czy międzynarodowym przedsiębiorstwem.

czytaj całość »
Folia do zgrzewarki

Proponujemy naszym klientom wyśmienitej jakości folię do zgrzewarki. Kilkuwarstwowa, solidna folia pasuje do każdego modelu zgrzewarki próżniowej. 

czytaj całość »
Rękaw foliowy

Rękaw foliowy to niezwykle wygodne, praktyczne i skuteczne rozwiązanie przy pakowaniu rożnego rodzaju przedmiotów. Można za jego pomocą stworzyć opakowanie idealnie pod wymiar.

czytaj całość »
Worki foliowe

Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem worków foliowych, to warto zapoznać się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy produkcję worków foliowych o parametrach ściśle dostosowanych do potrzeb klientów.

czytaj całość »
Woreczki foliowe

Woreczki foliowe są niezastąpione zwłaszcza w branży spożywczej, ale nie tylko. Można je spotkać w każdym sklepie, cukierni czy na targowisku.

czytaj całość »
Folia celofanowa

Folia celofanowa jest nie tylko wytrzymała, ale posiada także niewątpliwe walory estetyczne. Z tego względu znajduje szerokie zastosowanie w kwiaciarniach, sklepach z upominkami albo w firmach zajmujących się przygotowywaniem dekoracji ślubnych.

czytaj całość »
Folia do pakowania

Foliks to sprawdzony dostawca rozmaitych folii do pakowania. W bogatej ofercie firmy można znaleźć m.in. wysokiej jakości folię stretch. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl